• Зарахування після української системи освіти

Порядок зарахування учнів після української системи освіти

Процедура зарахування учнів після української системи освіти

1.  Батьки заповнюють на дитину бланк реєстрації.

2.  Батьки отримують повідомлення на електронну пошту про дату проведення тестування.

3. Учні 2-6 класів приносять на тестування  наступні документи:

а. копію свідоцтва про народження;

б. копії табелю за минулий рік навчання;

в. мовний сертифікат (за наявності);

г. інші документи, що підтверджують рівень володіння мовою (на розсуд батьків).

4. Для учнів 7-9 класів потрібно попередньо надіслати документи про рівень володіння мовою та успішність учня на dsk@dskiew.com.ua. Співбесіда буде призначена після ознайомлення із зазначеними документами.

5.  За рішенням керівництва Школи може бути призначена додаткова співбесіда з директором.

6.  Після проходження співбесіди і для прийняття остаточного рішення щодо зарахування дитині може бути запропоновано відвідати заняття у так звані «пробні дні», якщо навчальний рік ще не закінчився.

7. Рішення про зарахування дитини приймає керівник школи. Зарахування до школи буде підтверджено / відхилено у письмовій формі.

8. У разі позитивного рішення з обидвох сторін комунікацію продовжить адміністрація школи для оформлення всіх необхідних документів.