• Наші випускники

Олександра Калашнікова

Мене звати Олександра Калашнікова. Мій старт у доросле життя розпочався досить унікально, адже мені  через глобальну пандемію Covid19  довелося швидко адаптуватися до нової ситуації. І мій іспит Abitur, і процес вступу до майбутнього університету проходили в режимі онлайну. Та одразу після закінчення школи я дізналася, що мене прийняли на навчання до Віденського університету економіки та бізнесу! Через обмежений рух між Австрією та Україною у мене було багато труднощів із поданням документів на студентську візу. Однак зараз я можу впевнено сказати, що всі зусилля були того варті і я дуже задоволена своїм навчанням.

Зараз я навчаюсь у двох університетах: на 3-му курсі в Національному економічному університеті Києва, де я вивчаю маркетинг, а також на 1-му курсі в Університеті економіки у Відні, де я вивчаю економіку та соціальні науки. У ці дні, коли я пишу свого листа до школи, обидва університети працюють у дистанційному режимі, що дає мені можливість відвідувати лекції онлайн вдома, в Києві. А у березні я планую переїхати до Відня.

Я вдячна, що Німецька школа Києва дала мені можливість навчатися в цих двох університетах і хороший старт у життя. Я дуже сумую за нашими вчителями та сімейною атмосферою школи.

Кіра Євсєєва

Привіт, мене звати Кіра! Мені 17 років і я зараз вивчаю економіку та соціальні науки у Відні. Я навчалася півтора року в Німецькій школі м. Києва, але мала залишити її у 2017 році через перехід у другу школу. DSK я знайшла багато нових друзів, сумую за всіма вчителями та однокласниками, а також за атмосферою.

Федор Черінко

Після того, як я склав випускні іспити (Abitur), будь-які двері стали для мене відчинені. Тому спочатку я вирішив зосередитись на підготовчих курсах (у Німеччині) до технічних предметів. Там я зміг чітко зрозуміти, що саме буду вивчати в університеті. Згодом я зупинився на вивченні інформатики в Технологічному університеті у Карлсруе. Зараз я живу в будинку музиканта і розпочав навчання в університеті.

Катаріна Штіхельмаєр

Я навчалась чотири роки в Німецькій школі Києва і закінчила MSA у 2017 році, після чого переїхала до Берліну, де зараз склала випускні іспити (Abitur). Я планую вивчати генетику в університеті. Я досі маю тісний контакт зі своїми однокласниками.

Яна Ритченко

Я навчалася у Німецькій школі м.Київ з 2014 по 2017 рік і отримала атестат середньої шкільної освіти. На той час не було можливості скласти іспити на Abitur, тому я отримала атестат повної середньої освіти української школі.Оскільки український атестат не визнається у Німеччині, я змогла подати заявку лише на підготовчий коледж до університету в Берліні. Зараз я вивчаю  біологію в Університеті Інсбрука.

Тара Мальчин

Після того, як я закінчила шкільний етап свого життя, склавши випускні іспити  Abitur  у Німецькій школі в Києві, я повернулась із сім’єю до Німеччини (містечко поблизу Бремена). Звідти я почала надсилати заявки у всі можливі університети і незадовго до початку семестру отримала підтвердження від університету в Пассау. Зараз я на третьому курсі і вивчаю викладання в початковій школі з англійської мови (основний предмет), німецька мова, математика та спорт (дидактичні предмети). На сьогодні я дуже добре почуваю себе у місті «трьох річок» і насолоджуюсь навчанням.

Меланія Матіг

Мене звати Меланія Матіг і мені 19 років. Навчання у Німецькій школі Києва я припинила у 2015 році, отримавши середню загальну освіту. Причиною стала недостатня кількість учнів для того, щоб відкрити 11 клас. Після 10 класу я переїхала до Швейцарії і відвідувала там Німецьку школу у Женеві, де і склала випускні іспити у 2017. Вже протягом 3 семестрів я вивчаю правові науки в університеті міста Цюріх.

Аіяна Швеє

Моє ім’я Аіяна, мені 15 років і з цього року я навчаюсь у 10 класі Німецькій школі міста Бухарест. До цього я провела чудові 5 років у Німецькій школі Києва, але мої батьки були вимушені переїхати з робочих обставин. Ті, хто хоча б раз переїжджали, знають, що це суттєві зміни і спочатку дуже не просто налагодити контакти. Приблизно через 2 місяці я адаптувалась, знайшла друзів і зараз мені подобається кожного дня ходити до Німецької школи у Бухаресті. Та все ж я сумую за часом, проведеним у Німецькій школі Києва, за однокласниками/ друзями, учителями і атмосферою у школі.

Марвін Бац

Я залишив Німецьку школу Києва у 2015 році. Після 3-річного перебування за кордоном ми знову повернулись до Мюнхена. Там я склав загальні іспити на абітур і вивчаю з жовтня 2018 автомобільну техніку у Мюнхені.

Андрій Шенляйтнер

Я припинив навчання у Німецькій школі міста Києв тільки з однієї причини – переїзд до Австрії. Мені не хотілось відвідувати там будь-яку школу, бо це здавалось мені нецікавими. Тому я почав навчатися на автослюсаря. Зараз я працюю у компанії «Райффайзен Лагерхаус» та отримаю щомісяця зарплату. Окрім того, моя робітнича професія цікава та практична і приносить мені задоволення.

Єгор Лоренц

Я залишив Німецьку школу Києва у 2016 році та живу зараз у Кройцлінгені (Швейцарія), а іспити на абітур складаю у місті Констанц (Німеччина).

Катаріна Граф

Я провела два чудових роки у Deutsche Schule Kiew, де отримала ступінь MSA. Після цього, в 2016 році, повернулася до Берліну, щоб закінчити середню школу. У 2018  успішно склала іспити та переїхала в Магдебург, де зараз вивчаю медичну інженерію.

.