• Зв'язатися з нами

Про нас

Шановні батьки дітей 1,5-5 років! З міркувань безпеки ваших діток ми залишили працювати лише підготовчу групу нашого садка та змінили її місце розташування. Зараз підготовча група готується до школи в приміщенні школи на вул. Новомостицькій 2, де обладнано найбезпечніше укриття.

Вступ до підготовчої групи можливий протягом всього навчального року. За деталями звертайтеся в секретаріат DSK.

Номер телефону +380 44 333 96 90

Електронна адреса sekretariat@dskiew.com.ua

kita (2)Ми пропонуємо дітям віком від 1,5 до 6 років турботливий догляд, виховання та навчання. У центрі нашої уваги – всебічний розвиток дітей, якого ми досягаємо завдяки, зокрема, таким видам діяльності:

• вільна гра
    • розвиток мовних знань для носіїв та неносіїв мови
    • виховання за допомогою руху
    • карате
    • танці
    • достатня рухова активність у нашому великому дворі
    • музична та художня діяльність
    • театр
    • циркове мистецтво
    • гончарство
    • гігієнічне виховання та передача знань про природу і техніку
    • дошкільна програма
    • інтенсивна співпраця з Німецькою школою в Києві
    • педагогічні консультації

Суть нашої роботи полягає у підготовці дітей до навчання у Німецькій школі в Києві.

Наша особливість: знайомство з різними культурами і пов’язана з цим багатомовність. Щоденне ознайомлення з іншими культурами, особливо України як приймаючої країни, відбувається на основі толерантності та поваги. Повсякденна мова – німецька. Розвиток мовних навичок, з огляду на міжкультурний характер нашого закладу, має особливе значення.

⇓ ⇓ ⇓ Коротко про концепцію (для завантаження) ⇓ ⇓ ⇓

84 Sommer3 5