• Наше шкільне об’єднання

Громадська організація «Об’єднання для заснування і підтримки Німецько-української міжкультурної школи в м.Києві» (скорочено ГО)

Хто ми?

Батьки учнів Deutsche Schule Kiew, які об’єдналися у Громадську неприбуткову організацію, мета якої:

• створювати
    • підтримувати
    • розвивати

умови для навчання наших дітей у Німецькій школі в м. Києві.

Громадська організація  – засновник  Deutsche Schule Kiew.

Так, це робимо ми, батьки учнів.

Центральне управління шкіл за кордоном  (Zentralstelle für das Auslandsschulwesen,) Федерального управління адміністрації Німеччини (Bundesverwaltungsamt) забезпечує якісний навчальний процес, а за стратегічний розвиток школи в Україні відповідає Правління ГО.

Ми дбаємо

про наші родини та наше майбутнє: наші діти отримують одну з найперспективніших освіт в Україні, навчаються у  добрих умовах та «не за всі гроші світу».

Для цього ми забезпечуємо прозорість та ефективність у розподілі ресурсів школи.

Що ми вже зробили?

Головне: створили та забезпечили розвиток Німецько-української школи в м. Києві протягом 13 років.

• Ми починали з 28 учнів у 2008 році, наразі в школі майже 200 учнів.
    • Школа має статус «Взірцевої німецької школи за кордоном», за результатами державної інспекції (Bund-Länder-Inspektion, BLI) жовтні 2017.
    • У 2020 році наші учні склали іспит на Abitur – вперше в Україні.

Як ми це робимо?

Правління ГО (4-7 осіб) забезпечує реалізацію стратегічних функцій :

• фінанси,
    • право,
    • нерухомість
    • персонал
    • PR, маркетинг
    • спонсорство

Робимо ми це не безоплатній основі у вільний від роботи час.

Ви нам потрібні

ГО потребує однодумців та активної  участі батьків. Ми плануємо багато що зробити:

• покращити інфраструктуру школи та садка;
    • підтримати культурні, освітні, соціальні проєкти;
    • сприяти розвитку освітніх програм німецькою та/або українською мовами;
    • започаткувати міжнародні шкільні проекти з міжкультурним обміном (наприклад, міжнародний дискусійний клуб, спортивну команду, музичний бенд);
    • сприяти стажуванню та навчанню за кордоном учнів школи.

Та багато іншого, що розвиває Німецьку школу в м.Києві!

Запрошуємо саме Вас долучитися до  громадської організації  та  команди Правління ГО.

>>> Інформація про діяльність Організації <<<