• Плата за навчання в Німецько-українській міжкультурній школі м. Київ

Перша реєстрація, одноразово (для резидентів України) 28200 ₴ За дитину
    При поновленні, одноразово (для нерезидентів України) 400,00 € За дитину
    При поновленні, одноразово (для резидентів України) 13650 ₴ За дитину

Плата за навчання в школі. Cума за рік

Початкова школа (1 – 4 класи) 6500,00 € За дитину
    Середня школа I (5 – 10 класи) 7200,00 € За дитину
    Старша школа II (11 – 12 класи) 8000,00 € За дитину

Плата за відвідування Німецько-українського дитячого садка «КІТА»
    2022/2023 навчальний рік

Реєстраційний збір Сума
    Перша реєстрація, одноразово (для нерезидентів України) 835,00 € За дитину
    Перша реєстрація, одноразово (для резидентів України) 28200 ₴ За дитину
    При поновленні, одноразово (для нерезидентів України) 400,00 € За дитину
    При поновленні, одноразово (для резидентів України) 13650 ₴ За дитину

Плата за відвідування дитячого садка
    Cума за рік

Група «Гномики»
    Діти молодші 3х років (7:30 – 17:00)
    5600,00 € За дитину
    Група «Сонечки» та «Зірочки»
    Діти від 3 до 5 років (7:30 – 18:00)
    6000,00 € За дитину
    Група «Веселки. Дошкільнята»
    Діти від 5 до 6 років (7:30 – 18:00)
    6000,00 € За дитину

Основна інформація про оплату

1. При першому запису до до Німецько-українського дитячого садка «КІТА» або Німецької школи в м. Києві сплачується реєстраційний збір за кожну дитину, який не підлягає поверненню. У випадках відновлення учня в школі реєстраційний збір буде знижено. У випадках повернення протягом навчального року 2022-2023 учнів, які через війну припинили навчання в Школі або КІТА, реєстраційний збір не сплачується.

2. Лише після сплати реєстраційного збору ми гарантуємо місце в школі або дитячому садку.

Німецька школа в м.Києві

3. Плата за навчання в школі включає в себе проведення уроків відповідно до чинного навчального плану, забезпечення учнів підручниками та робочими зошитами, відповідними копіями, а також багатогодинні екскурсії та заняття у групі подовженого дня у початковій школі.

4. Плата за харчування входить до плати за навчання. При бажанні відмовитися від участі в обідах необхідно надіслати адміністрації відповідне повідомлення електронною поштою verwaltung@dskiew.com.ua

5. Витрати на шкільні поїздки або інші (позашкільні) заходи ШКОЛИ/ «КІТА» оплачуються окремо.

Німецько-український дитячий садок «КІТА»

6. До плати за відвідування дитячого садка входить проведення навчально-виховного процесу відповідно до діючого розпорядку дня, включаючи групу продовженого дня та екскурсії. Інший навчальний матеріал, харчування оплачуються або придбаються додатково.

Знижки

7. Знижка у розмірі 6 % на повну вартість навчання за навчальний рік надається, якщо вартість навчання була повністю сплачена у період двох тижнів після початку навчального року.

8. Знижка у розмірі 3 % на вартість навчання за навчальне півріччя надається, якщо вартість навчання за навчальне півріччя була сплачена однією сумою у період двох тижнів після початку навчального півріччя.

9. Сімейна знижка розповсюджується на учнів школи та дитячого садка. Старша дитина вважається першою дитиною, друга за віком дитина, вважається другою і т.д. Друга дитина отримує 10% знижки. Третя дитина отримає 15% знижки. Кожна наступна дитина отримає 15% знижки. Якщо оплату за навчання здійснює роботодавець Замовника, сімейна знижка не надається.

Повні умови читайте в документі «Положення про оплату за навчання» (скачати: Schulgeldordnung 2022_2023 ukr)