• Плата за навчання в Німецько-українській міжкультурній школі м. Київ

Перша реєстрація, одноразово (для резидентів України) 28200 ₴ За дитину
    При поновленні, одноразово (для нерезидентів України) 400,00 € За дитину
    При поновленні, одноразово (для резидентів України) 13650 ₴ За дитину

Плата за навчання в школі. Cума за рік

Початкова школа (1 – 4 класи) 7196,00 € За дитину
    Середня школа I (5 – 10 класи) 7981,00 € За дитину
    Старша школа II (11 – 12 класи) 8930,00 € За дитину

Плата за відвідування Німецько-українського дитячого садка «КІТА»
    2021/2022 навчальний рік

Реєстраційний збір Сума
    Перша реєстрація, одноразово (для нерезидентів України) 835,00 € За дитину
    Перша реєстрація, одноразово (для резидентів України) 28200 ₴ За дитину
    При поновленні, одноразово (для нерезидентів України) 400,00 € За дитину
    При поновленні, одноразово (для резидентів України) 13650 ₴ За дитину

Плата за відвідування дитячого садка
    Cума за рік

Група «Гномики»
    Діти молодші 3х років (7:30 – 17:00)
    6200,00 € За дитину
    Група «Сонечки» та «Зірочки»
    Діти від 3 до 5 років (7:30 – 18:00)
    6600,00 € За дитину
    Група «Веселки. Дошкільнята»
    Діти від 5 до 6 років (7:30 – 18:00)
    6600,00 € За дитину

Основна інформація про оплату

1. При першому запису до Німецько-українського дитячого садка «КІТА» або Німецької школи в м. Києві сплачується реєстраційний збір за кожну дитину, який не підлягає поверненню. У випадках відновлення учня в школі реєстраційний збір буде знижено.

2. Лише після сплати реєстраційного збору ми гарантуємо місце в школі або дитячому садку.

Німецька школа в м.Києві

3. Плата за навчання в школі включає в себе проведення уроків відповідно до чинного навчального плану, забезпечення учнів підручниками та робочими зошитами, відповідними копіями, а також багатогодинні екскурсії та заняття у групі подовженого дня у початковій школі.

4. Плата за харчування входить до плати за навчання. При бажанні відмовитися від участі в обідах необхідно надіслати адміністрації відповідне повідомлення електронною поштою verwaltung@dskiew.com.ua

5. Витрати на шкільні поїздки або інші (позашкільні) заходи ШКОЛИ/ «КІТА» оплачуються окремо.

Німецько-український дитячий садок «КІТА»

6. До плати за відвідування дитячого садка входить проведення навчально-виховного процесу відповідно до діючого розпорядку дня, включаючи групу продовженого дня та екскурсії. Всі інші додаткові пропозиції оплачуються окремо.

Витрати на поїздки або інші (позашкільні) заходи «КІТА» оплачуються окремо.

Знижки

7. Знижка у розмірі 6 % на повну вартість навчання за навчальний рік надається, якщо вартість навчання була повністю сплачена у період двох тижнів після початку навчального року.

8. Знижка у розмірі 3 % на вартість навчання за навчальне півріччя надається, якщо вартість навчання за навчальне півріччя була сплачена однією сумою у період двох тижнів після початку навчального півріччя.

9. Сімейна знижка розповсюджується на учнів школи та дитячого садка. Старша дитина вважається першою дитиною, друга за віком дитина, вважається другою і т.д. Друга дитина отримує 10% знижки. Третя дитина отримає 15% знижки. Кожна наступна дитина отримає 15% знижки. Якщо оплату за навчання здійснює роботодавець Замовника, сімейна знижка не надається.

10. Знижки або індивідуальні графіки оплати можуть надаватися по заяві за наявності важких обставин. Заява подається в письмовій формі Соціально уповноваженій особі, призначеній загальними зборами членів Шкільного об’єднання або Правлінню Шкільного об’єднання. Рішення щодо такої заяви приймає правління.

11. Родини, що мають докази потрапляння у важке економічне становище, можуть тимчасово звільнятися від плати за навчання в Школі або в групі «Веселка». Рішення щодо заяви про звільнення приймає правління.

Повні умови читайте в документі «Положення про оплату за навчання» (скачати)