Логотип
 • Плата за навчання в школі 2020/2021 навчальний рік

  Реєстраційний збір Сума
  Перша реєстрація, одноразово 835,00 € За дитину
  При поновленні, одноразово 400,00 € За дитину
  Плата за навчання в школі,  сума за рік
  Початкова школа (1 – 4 класи) 7196,00 € За дитину
  Середня школа I (5 – 10 класи) 7981,00 € За дитину
  Старша школа II (11 – 12 класи) 8930,00 € За дитину

  Плата за відвідування дитячого садка 2020/2021 навчальний рік

  Реєстраційний збір Сума
  Перша реєстрація, одноразово 835,00 € За дитину
  При поновленні, одноразово 400,00 € За дитину
  Плата за відвідування дитячого садка, сума за рік
  Група “Гномики”. Діти молодші 3х років.
  (7:30 – 17:00)
  6200,00 € За дитину
  Група “Сонечки” та “Зірочки”. Діти від 3 до 5 років.
  (7:30-18:00)
  6600,00 € За дитину
  Група “Веселки. Дошкільнята”. Діти від 5 до 6 років.
  (7:30-18:00)
  6600,00 € За дитину

  Основна інформація про оплату

  1. При першому запису до Німецько-українського дитячого садка КІТА або Німецької школи в м. Києві сплачується реєстраційний збір за кожну дитину, який не підлягає поверненню. У випадках відновлення учня в школі реєстраційний збір буде знижено.

  2. Лише після сплати реєстраційного збору  ми гарантуємо місце в школі або дитячому садку.

  Німецька школа в м.Києві

  3. Плата за навчання в школі включає в себе проведення уроків відповідно до чинного навчального плану, забезпечення учнів підручниками та робочими зошитами, відповідними копіями, а також багатогодинні екскурсії та заняття у групі подовженого дня у початковій школі.

  4. Плата за харчування входить до плати за навчання. При бажанні відмовитися від участі в обідах необхідно надіслати адміністрації відповідне повідомлення електронною поштою verwaltung@dskiew.com.ua

  5. Витрати на шкільні поїздки або інші (позашкільні) заходи оплачуються окремо.

  Німецько-український дитячий садок «КІТА»

  6. До плати за відвідування дитячого садка входить проведення навчально-виховного процесу відповідно до діючого розпорядку дня, включаючи групу продовженого дня та екскурсії. Всі інші додаткові пропозиції оплачуються окремо.

  Знижки

  7.  Знижка у розмірі 6 % на повну вартість навчання за навчальний рік надається, якщо вартість навчання була повністю сплачена у період двох тижнів після початку навчального року.

  8. Знижка у розмірі 3 % на вартість навчання за навчальне півріччя надається, якщо вартість навчання за навчальне півріччя була сплачена однією сумою у період двох тижнів після початку навчального півріччя.

  9. Сімейна знижка розповсюджується на учнів школи та дитячого садка. Старша дитина вважається першою дитиною, друга за віком дитина, вважається другою і т.д. Друга дитина отримує 10% знижки. Третя дитина отримає 15% знижки. Кожна наступна дитина отримає 15% знижки. Якщо оплату за навчання здійснює роботодавець Замовника, сімейна знижка не надається.

  10. В разі відсутності учня більше 4-х тижнів через хворобу або реабілітаційне лікування Адміністрація приймає рішення про зменшення вартості навчання на підставі заяви та відповідного підтвердження медичного закладу про причини відсутності дитини. Заява подається у довільній формі. Перерахунку/поверненню підлягає сума, виходячи з умов відповідного договору та(або) залежно від розміру проведених платежів.

  11. Знижки або індивідуальні графіки оплати можуть надаватися по заяві за наявності важких обставин. Заява подається в письмовій формі Соціально уповноваженій особі, призначеній загальними зборами членів Шкільного об’єднання або Правлінню Шкільного об’єднання. Рішення щодо такої заяви приймає правління.

  12. Родини, що мають докази потрапляння у важке економічне становище, можуть тимчасово звільнятися від плати за навчання в школі або в садочку. Рішення щодо заяви про звільнення приймає правління.

  Повні умови читайте в документі «Положення про оплату за навчання» (скачати)