• Плата за навчання в Німецько-українській міжкультурній школі м. Київ 2024/2025 н.р.

Реєстраційний збір

Перша реєстрація, одноразово (для нерезидентів України) 835,00 € За дитину
    Перша реєстрація, одноразово (для резидентів України) 28200 ₴ За дитину
    При поновленні, одноразово (для нерезидентів України) 400,00 € За дитину
    При поновленні, одноразово (для резидентів України) 13650 ₴ За дитину

Плата за навчання в школі. Cума за рік

Підготовча (дошкільна) група 6600,00 € За дитину
    Початкова школа (1 – 4 класи) 7150,00 € За дитину
    Середня школа I (5 – 10 класи) 7920,00 € За дитину
    Старша школа II (11 – 12 класи) 8800,00 € За дитину

Поточні витрати

Нагляд за кожні додаткові 15 хвилин 10,00 €
    Збір за помісячну оплату рахунків 20,00 €

Перебування гостьового учня в Школі

1 робочий день 40,00 €

Додаткові заняття німецької мови

1 календарний місяць 100,00 €

Основна інформація про оплату

1. При першому запису до до Німецько-українського дитячого садка «КІТА» або Німецької школи в м. Києві сплачується реєстраційний збір за кожну дитину, який не підлягає поверненню. У випадках відновлення учня в школі реєстраційний збір буде знижено. У випадках повернення протягом навчального року 2024-2025 учнів, які через війну припинили навчання в Школі або КІТА, реєстраційний збір не сплачується.

2. Лише після сплати реєстраційного збору ми гарантуємо місце в школі або дитячому садку.

Німецька школа в м.Києві

3. Плата за навчання в школі включає в себе проведення уроків відповідно до чинного навчального плану, забезпечення учнів підручниками та робочими зошитами, відповідними копіями, а також багатогодинні екскурсії та заняття у групі подовженого дня у початковій школі.

4. Витрати на шкільні поїздки або інші (позашкільні) заходи ШКОЛИ/ «КІТА» оплачуються окремо.

Німецько-український дитячий садок «КІТА»

5. До плати за відвідування дитячого садка входить проведення навчально-виховного процесу відповідно до діючого розпорядку дня, включаючи групу продовженого дня та екскурсії. Інший навчальний матеріал, харчування оплачуються або придбаються додатково.

Знижки

6. Знижка у розмірі 6 % на повну вартість навчання за навчальний рік надається, якщо вартість навчання була повністю сплачена у період двох тижнів після початку навчального року.

7. Знижка у розмірі 3 % на вартість навчання за навчальне півріччя надається, якщо вартість навчання за навчальне півріччя була сплачена однією сумою у період двох тижнів після початку навчального півріччя.

8. Сімейна знижка розповсюджується на учнів школи та дитячого садка. Старша дитина вважається першою дитиною, друга за віком дитина, вважається другою і т.д. Друга дитина отримує 10% знижки. Третя дитина отримає 15% знижки. Кожна наступна дитина отримає 15% знижки. Якщо оплату за навчання здійснює роботодавець Замовника, сімейна знижка не надається.

Повні умови читайте в документі «Положення про оплату за навчання» (скачати: Положення про оплату)