• Учнівська рада

SchülerratХто ми і чим займаємось?

До нашої учнівської ради входять старости з 3 по 10 класи. Ми зустрічаємось один раз на місяць та обговорюємо події або проблеми у школі. На учнівській раді представники класів можуть висловлювати свої ідеї щодо покращення школи або вказувати на можливі шляхи вирішення проблем. Усі класи можуть вносити питання на розгляд учнівської ради. Учнівська рада продукує та серйозно і завзято обговорює ідеї та пропозиції. Кожен учень може висловити свої ідеї щодо покращення школи представнику свого класу, який, в свою чергу, має представити її на учнівській раді.

Не лише вчителі та батьки формують наш повсякденний день, але і для нас – учнів –  є дуже важливим брати активну участь у шкільному житті. В нашій учнівській раді діють певні правила, яких усі представники класів мають дотримуватись задля збереження гарної атмосфери та продуктивної роботи на зборах старост класів. Найважливішим для нас є регулярна участь та повага до інших членів та їх думок. Всі члени мають однакове право голосу. Не дивлячись на те, що наша школа ще досить молода, у нас є повноцінна учнівська рада, де всі члени охоче задіяні та співпрацюють.