• Учительський комітет

На початку кожного навчального року з поміж колег обирається учительський комітет. У 2022/2023 навчальному році він складається з 2 осіб. Основна задача комітету полягає у тому, щоб представляти інтереси колективу перед керівництвом школи та правлінням.

А саме:
    Ми завжди раді допомагати колегам у складних ситуаціях. Якщо є необхідність, ми виступаємо в якості контактних осіб і передаємо побажання, зауваження та критику керівництву школи. Ми є посередниками у конфліктах між вчителями та керівництвом школи або правлінням.

Всі розмови з учительським комітетом переважно конфіденційні. Таким чином учительский комітет піклується про збереження позитивного клімату у школі та гарної робочої атмосфери. Тому ми закликаємо не боятися і звертатися до нас!