Логотип
 • Контактна інформація

   

  Німецько-українська міжкультурна школа у м. Києві 

  Юридична адреса: вул. Новомостицька, 10                                        Керівник школи: Олена Ковальчук
  04108, Київ, Україна

  Фактична адреса: вул. Новомостицька, 2                                      
  04108, Київ, Україна             

  Телефон: +380 44 333 96 90
  (Пон. – П’ятн. 10:00 – 15:00)

  E-mail: sekretariat@dskiew.com.ua
  Internet: www.deutscheschule.kiev.ua

   

  Німецько-український дитячий садок KiTa  

  Тимчасова фактична адреса: вул. Новомостицька, 2                                      
  04108, Київ, Україна             

  Телефон: +380 44 333 96 90
  (Пон. – П’ятн. 10:00 – 15:00)

  E-mail: verwaltung@dskiew.com.ua.

   

  Адреса: вул. Деревлянська, 13 Київ, 04119 Україна                        Керівник закладу: 
  Тел.: +380 44 344 80 73
  E-mail: kitaleitung@dskiew.com.ua
  Internet: www.kita.kiev.ua

   

  Відповідальність

  Не дивлячись на те, що орган управління школи з усією обачністю слідкує за правильністю оприлюдненої інформації, вона не може брати на себе відповідальність стосовно змістової вірності, точності, актуальності, достовірності та повноти такої інформації.

  Орган управління залишає за собою право у будь який момент без попереднього повідомлення повністю або частково змінювати, видаляти або тимчасово не оприлюднювати зміст інформації.

  Претензії до Громадського Об’єднання з питань заснування та підтримки Німецької школи стосовно збитків матеріального чи нематеріального характеру, які виникли внаслідок доступу або застосування оприлюдненої інформації, через зловживання зв’язками або технічні порушення роботи системи, повністю виключені.

  Посилання: посилання та прив’язка до інтернет-сторінок третіх осіб не лежить в межах відповідальності органу управління школи. Доступ та використання таких веб-сайтів відбувається на власний розсуд користувача. Орган управляння школою заявляє, що він не має жодного впливу на оформлення, зміст та пропозиції інтернет-сторінок, на які посилаються.

  Відповідальність за інформацію та пропозиції із веб-сайтів, на які посилаються, повністю лежить на відповідних третіх особах. Будь-яка відповідальність за таки веб-сайти відкидається.

   

  Авторське право

  Розміщена на інтернет-сторінці інформація є загальнодоступною. Ми не несем відповідальність за завантаження або копіювання із сайту будь-якої інформації, малюнків, фотографій чи інших даних.  Авторське право та всі інші права на зміст, малюнки, фотографії та інші дані з інтернет-сторінки Німецької школи в Києві належать виключно школі або іншому спеціально обраному правовласнику. Відтворення (копіювання, розмноження і т.д.) будь-яких елементів веб-сайту потребує попередньої письмової згоди власника авторського права.