• Вступ до школи

Відкрито набір учнів на 2024/25 навчальний рік до Німецько-української міжкультурної школи в м. Києві.

Переваги Deutsche Schule Kiew

Німецька шкільна освіта в Києві. Готуйте вашу дитину до європейського майбутнього!

Німецько-українська міжкультурна школа в м. Києві є міжнародною школою, яка офіційно визнана Німецькою державою та підпорядковується Федеральній конференції земельних міністрів освіти та культури Німеччини, отримуючи фінансову та кадрову підтримку від Центрального відомства німецьких шкіл за кордоном та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Висока якість освіти за розумною ціною

Випускники Deutsche Schule Kiew :

• отримують атестати двох країн
    • вступають до ВНЗ  Німеччини та України без додаткових іспитів
    • мають гарну можливість самореалізації на європейському ринку праці як в німецькомовних країнах, так і в Україні

Європейський ціннісний контекст навчання

Ми – міжкультурна спільнота, яку разом формують учні, батьки та вчителі:

• доброзичлива атмосфера навчання
    • гідність, свобода, культура, толерантність

Сучасна європейська шкільна освіта

Надаємо знання та розвиваємо компетенції дитини:

• логічне, інтуїтивне та критичне мислення
    • здатності самостійного вирішення проблем
    • зрощення індивідуальних здібностей кожної дитини

Мова викладання шкільних предметів – німецька. Також, у школі на високому рівні вивчають українську, англійську та французьку мови.

>>>  Записатися на співбесіду