• Наша команда

Команда Німецької школи в Києві складається більш як з 20 осіб педагогічного складу, вихователів, а також працівників адміністрації. Окрім українських вчителів, які бездоганно володіють німецькою мовою, у школі викладає також семеро вчителів з Німеччини. Крім того, завдяки підтримці Федеративної республіки Німеччина від Центрального управління з питань освіти за кордоном в Кельні до школи були направлені так звані ADLK (вчителі, які працевлаштовані та отримують заробітну плату за кордоном) в кількості двох осіб. Ми активний та сучасний колектив, який взяв на себе зобов’язання якісного управління. Наші вчителі проводжують постійно розвиватись завдяки численним місцевим та позашкільним програмам підвищення кваліфікації.