• Зв'язатися з нами

Вихователі

Нагляд за дітьми здійснюють кваліфіковані виховательки з Німеччини та України. Усі співробітники є відповідальними, надійними, відданими справі. Вони намагаються сприймати дитину такою як вона є, в найкращий спосіб сприяти її розвиткові та надавати підтримку. Ми вважаємо себе спостерігачами та супутниками у розвитку дітей. Ми підтримуємо інтерес і радість дітей у пізнанні світу, у ставленні запитань та відкритті нового, а також підтримуємо їх в отриманні навичок розуміння світу. Регулярні службові наради, самоаналіз та ретельне планування усіх процесів становлять для нас важливу складову нашої педагогічної роботи. Ми регулярно беремо участь у заходах з підвищення кваліфікації з актуальних та важливих педагогічних питань і передаємо ці знання нашим колегам.