• Процедура зарахування до школи

1. Батьки заповнюють на кожну дитину окрему заяву на сайті та надсилають її.

2. Батьки отримують повідомлення на електронну пошту про дату проведення тестування та/або співбесіди із керівництвом школи. На співбесіду необхідно прийти з дитиною та принести наступні документи:

a) копію свідоцтва про народження;
    b) копії табелів за останні два роки навчання;
    c) мовний сертифікат для учнів, які не є носіями німецької мови (за наявності) – наприклад DSD

3. Дитина відвідує шкільні заняття у так званий «пробний день» (тільки для учнів, які не є носіями німецької мови).

4. Рішення про зарахування дитини приймає вчитель німецької мови як іноземної спільно з керівництвом школи після того, як дитина пройшла тестування та/або співбесіду. Дорадчий голос щодо зарахування дитини можуть мати вчителі-предметники. Зарахування до школи буде підтверджено/відхилено у письмовій формі.