• Порядок зарахування до школи у 2021 – 2022 навчальному році

Ми щиро раді, що Ви вирішили обрати «Німецько-українську міжкультурну школу в м. Києві»!

Ознайомтесь, будь ласка, з порядком зарахування учнів до школи (оновлено: лютий 2021 р.)

Преамбула

Відповідно до основних принципів Німецької школи, дітям із знанням німецької мови як іноземної після успішного закінчення «Німецько-української міжкультурної школи в м. Києві» надається можливість отримати німецький документ про освіту. Через високі мовні вимоги до німецького атестату необхідно, щоб неносії німецької мови були зараховані до школи якомога раніше, аби мати гарантії успішного засвоєння як мови, так і навчального матеріалу. Зарахування  після української системи освіти можливе лише за чітко визначених вимог та після перевірки рівня володіння мовою, у випадку недостатнього рівня – за умови відвідування додаткових платних занять з німецької мови.

«Німецько-українська міжкультурна школа в м. Києві» (далі за текстом – Школа) – це школа, яка відкрита для всього світу та зараховує до школи дітей усіх національностей, які разом зі своїми батьками або особами, що їх замінюють, обирають німецьку шкільну освіту.

Загальні відомості про зарахування

Для зарахування до Школи принципово необхідний загальний розвиток дитини відповідно до її вікових особливостей. Керівництво Школи разом з учителем німецької мови проводять стандартизовану процедуру тестування, орієнтовану на Школу, для визначення рівня загального розвитку та володіння німецькою мовою.

Проведення тестувань розпочинається в березні 2021 р.

Правових вимог щодо вступу до Школи не існує.

Пріоритет під час зарахування отримують:

• діти з Німеччини, Австрії та Швейцарії, які потребують подальшого навчання за стандартами німецької системи освіти;
    • брати та сестри учнів Школи та дітей, які відвідують Німецький дитячий садок;
    • діти дошкільного віку (підготовчої групи) Німецького дитячого садка.

Можливість зарахування до школи обмежена, тому рекомендується зареєструватись якомога раніше. Якщо класи вже повністю укомплектовані, діти додаються до так званого «списку очікування».

Будемо раді вітати вашу дитину / ваших дітей у нашій школі 1 вересня!