• Порядок зарахування до школи у 2022 – 2023 навчальному році

Ми щиро раді, що Ви вирішили обрати «Німецько-українську міжкультурну школу в м. Києві»!

Ознайомтесь, будь ласка, з порядком зарахування учнів до школи (оновлено: лютий 2022 р.)

Преамбула

Відповідно до статуту та освітньої програми «Німецько-української міжкультурної школи в м. Києві» (далі Німецька школа) німецькомовні учні та учні зі знанням німецької мови як іноземної мають можливість отримати документ про здобуття повної загальної середньої освіти німецького зразка. Так як вимоги до володіння мовою для отримання німецького атестату зрілості та складання випускних іспитів дуже високі, необхідно, щоб учні та учениці, для яких німецька мова не є рідною, якомога раніше були зараховані до школи, аби мати гарантії успішного засвоєння як мови, так і навчального матеріалу.

Перехід до Німецької школи зі шкіл з іншою системою освіти відбувається згідно чітко визначених вимог та після перевірки рівня володіння мовою, за результатами якої може бути запропоноване обов’язкове відвідування 5 додаткових занять з німецької мови (Deutsch Plus).

Німецька школа в Києві – це школа, яка відкрита для всього світу та зараховує до школи учнів усіх національностей, які разом зі своїми батьками обрали німецьку шкільну освіту.