• Зарахування до 7, 8, 9 класів

Зарахування учнів із знанням німецької мови як іноземної (після української системи освіти) можливе після успішного проходження тестування.

Оскільки навчання у школі відбувається німецькою,  вивчення предметів потребує ґрунтовного володіння цією мовою. В інтересах дітей та батьків для вступу у ці класи ми ставимо високі вимоги до німецької мови. Рішення щодо зарахування та консультування відбувається індивідуально після обов’язкового тестування.

Реєстрація на вступне тестування (7-9 класи).

Діти, які на даний час навчаються в школах Німеччини, Австрії, Швейцарії та в Німецьких школах в інших країнах, зараховуються до Школи без вступного тестування. Для цього потрібно заповнити заяву та надіслати копії табелів за два останніх півріччя на електронну адресу dsk@dskiew.com.ua