• Зарахування до 2-6 класів

Для зарахування у ці класи немає принципової вимоги щодо рівня німецької мови, проте чим кращі знання має дитина, тим легшою буде адаптація та перспективи для успішного навчання у німецькій школі.

Саме в інтересах дитини для кожного наступного класу ми рекомендуємо мати вищий рівень німецької мови. Після індивідуального тестування ми можемо оцінити та дати рекомендації щодо необхідного розвитку німецької мови у вашої дитини.

Діти, які на момент проходження тестування не володіють німецькою мовою або володіють на недостатньому для навчання рівні, можуть бути зараховані до Школи за умови відвідування додаткових платних уроків німецької мови.

Реєстрація на вступне тестування (2-6 класи).

Діти, які на даний час навчаються в школах Німеччини, Австрії, Швейцарії та в Німецьких школах в інших країнах, зараховуються до Школи без вступного тестування. Для цього потрібно заповнити заяву.