• Запрошуємо на день відкритих дверей

Розпочато набір на 2023-2024 навчальний рік.

Запрошуємо на день відкритих дверей 10 червня об 11:00

Шановні батьки, ми розпочинаємо набір на наступний навчальний рік. Для знайомства батьків зі школою у нас запланований день відкритих дверей, який відбудеться 10 червня об 11:00.

Ми проведемо для вас екскурсію школою, дамо відповіді на всі запитання про школу та запросимо вас на зустріч, де поспілкуємося з дитиною на предмет готовності до школи. До першого класу Deutsche Schule Kiew приймаються діти як зі знанням німецької мови, так і без. Донабір в старші класи можливий за результатами співбесіди та тестування на рівень володіння німецькою.

DSK — це школа, яка видає німецькі та українські документи про освіту. З німецькими документами ваша дитина зможе легко вступити до будь-якого вищого навчального закладу Європи, а також Канади та США.

В нашій школі діти навчаються німецькою мовою за німецькою програмою.

Як зв’язатися з нами для реєстрації на День відкритих дверей:

До зустрічі!