• Будемо веселими і життєрадісними – День Святого Миколая в DSK

07.12.2022

Цього року Святий Миколай завітав до нас у Німецьку школу у вівторок, 6 грудня 2022 року. Учні початкових класів з нетерпінням чекали на візит Миколая, який опікувався бідними і був особливим другом дітей.

За традицією Святий Миколай спочатку зачитав добрі справи зі своєї золотої книги. Звісно, учні також підготували для нього дещо цікаве. Вихованці дошкільної групи подарували йому малюнок, який намалювали власноруч. Учні першого та другого класів прочитали віршi, третій клас подарував йому пісню, а учні четвертого класу навіть розказали кілька вигаданих ними жартів про Святого Миколая. Цього року Святий Миколай завітав і до п’ятого класу, де учні здивували його репом про Миколая. Святий Миколай був у захваті і сповнений подяки за виступи, які підготували учні.

Насамкінець Святий Миколай відкрив свій великий і важкий мішок та вручив кожній дитині подарунок. Діти подякували Миколаю та попрощалися з ним до наступного року.

Ще й сьогодні люди гадають, ким же був цей Святий Миколай…