• День Святого Мартіна в DSK

20.11.2022

11.11.2022 р. шкільна громада DSK відзначала традиційне свято на честь Святого Мартіна.

Напередодні заходу наші учні разом із учителями вирізали гарбузи, виготовили ліхтарики, вивчили відповідні пісні та прикрасили школу до свята.

Святкування дня Святого Мартіна розпочалося з виступу учнів початкової школи, які представили у фойє свої пісні та вірші про осінь.

Після цього відбулася хода з ліхтариками, під час якої індивідуально оформлені ліхтарики освітлювали темряву, створюючи святкову атмосферу.

Під музичний супровід були виконані традиційні пісні на честь Святого Мартіна. Пастор Німецької Євангелічно-Лютеранської церкви Святої Катерини в Києві у своєму виступі повернувся до історії Святого Мартіна та наголосив на важливості ділитися та допомагати один одному. 9-й клас представив п’єсу про Святого Мартіна, а на завершення вся шкільна громада зібралася на шкільному подвір’ї, щоб скуштувати печиво та пунш.