• Мова об’єднує – часом достатньо лише одного слова!

27.09.2022

Frieden, Мир, Peace, Ειρήνη – цьогорічний «Європейський день мов» в Deutsche Schule Kiew відбувся під егідою теми війни в Україні. Якщо в минулі роки у фокусі в цей день були такі слова як дружба, свобода або справедливість, то цього року в цей день головним девізом дня є лише одне слово: мир. Мир для вільної та незалежної України, подалі від будь-якої військової агресії.

Не дивлячись на ці тяжкі часи та навчальний рік зовсім в інших умовах, ніж очікувалось,  старі ритуали та такі близькі серцю традиції знову набувають сили.  «Європейський день мов» – це такий захід, на якому слово «мир» було перекладено нашими учнями та ученицями на всі європейські мови. Не дивлячись на війну, на повітряні тривоги та на заняття в онлайн-режимі, шкільна громада Deutsche Schule Kiew живе та процвітає і крок за кроком повертається до нормального життя. Це буде складний шлях, але шлях, в кінці якого може бути тільки одне: мир,  Vrede, Paz, Pokój – для всієї України та всієї земної кулі.

Віллі Врубель