• Візит стоматолога

28.01.2022

20 січня  наш дитячий садок відвідав стоматолог. Досвідчена, німецькомовна лікарка-дантистка присвятила свій час  і розповіла нашим вихованцям про безболісне лікування зубів та  розвіяла страх щодо візитів до стоматолога. Перед розповіддю лікарки ми переглянули з дітьми навчальне відео про гігієну та  правильний догляд за молочними зубами. Після чого лікарка продемонструвала на спеціальній щелепі, як необхідно чистити зуби, які рухи правильні. Кожна дитина  самостійно спробувала техніку чистки зубів. Крім того, лікарка поговорила з дітьми про здорове харчування для зубів – що для них корисно, а що ні, а також про щоденний догляд за молочними зубками. Діти із задоволенням розповідали про свій власний досвід догляду за зубками.

Час на зустрічі із дантистом пробіг надзвичайно швидко. Усі наші вихованці слухали із величезною цікавістю розповідь лікаря-дантиста, а також із великим задоволенням переглядали навчальні відео, розроблені спеціально для дітей. Після такого приємного візиту наші вихованці не боятимуться відвідувати стоматолога та в разі потреби лікувати свої зубки.