• Візит до Боярської школи-інтернату для дітей та молоді з вадами зору

15.01.2022

22 грудня 2021 року 4-а клас, пан Гмайнер, пані Ковальчук та пані Луст відвідали школу-інтернат у Боярці. Вони допомогли завантажити в автобус усі подарунки, які були зібрані в рамках проєкту пожертвувань на Різдво, та привезти їх до школи-інтернату. Також вони заспівали для учнів школи-інтернату різдвяні пісні та подарували плакат, які самостійно намалювали. Нашим учням запропонували подивитись на деякі класні кімнати в школі-інтернаті, що їх дійсно зацікавило. Вихователі школи-інтернату також привітні та з радістю відповідали на питання дітей.

Завдяки цьому проєкту учні школи мали можливість побачити як живуть інші діти та взяти активну участь у благодійному заході. Вони дізналися більше про можливості навчання учнів з вадами зору та вимоги до них у Боярській школі-інтернаті.