• Залишайтесь вдома

Шановна шкільна громадо,
    ми дуже сподіваємось, що ви гарно відпочили і ви, ваші сім’ї та друзі здорові. На жаль, пандемія в Києві розвивається досить стрімко і вчора після обіду ми отримали офіційне повідомлення від міської влади про те, що з 01 листопада посилюються карантинні заходи в місті Києві. Це означає, що і школи мають бути зачинені.

Отже, з понеділка, 01.11.2021 року, ми починаємо навчання в повному об’ємі в дистанційному форматі на платформі Google Classroom. Це стосується усієї школи: з 1 по 12 класи. В початковій школі із-за вікових особливостей учнів та учениць буде складений окремий розклад уроків в певних класах.

Наш дитячий садочок буде все ж таки працювати в очному режимі.

Ми і надалі пильно стежитимемо за ситуацією та будемо вас інформувати про розвиток.

З найкращими побажаннями та залишайтеся здоровими!

Щиро ваші

Геральд Мібс