• Традиційна зустріч

29.09.2021

3 вересня батьківський комітет та адміністрація школи провели традиційний захід «Welcome committee».

Цю зустріч, як і торік, було організовано для батьків дітей, які вступили до  Deutsche Schule Kiew у вересні 2021 та протягом пройдешнього навчального року.  Серед запрошених  були дирекція школи, завучі молодшої, середньої та старшої школи, представники правління, батьківського та вчительського комітетів школи.

Основна мета  зустрічі – знайомство нових батьків із традиціями, принципами та святами школи. Мами та тата із батьківського комітету та правління поділилися своїм досвідом, адже їх діти вже тривалий час відвідують школу. Вони розповіли про участь батьків у шкільному житті.

Неформальне спілкування відбулося на подвір`ї школи, який вчительський комітет прикрасив творчими працями дітей.

Батьки нових дітей мали можливість поставити запитання про те, що їх турбує, та отримати  інформацію безпосередньо від батьків “із досвідом“, долучитися до нашого шкільного комьюніті.