• Комікси учнів 10 класу

17.05.2021

Жодна жива істота не вплинула на нашу Землю так сильно, як людина. На жаль, вплив на навколишнє середовище часто був шкідливим для екосистем та їх мешканців. Тому саме темі навколишнього середовища  вирішили приділити увагу учні 10 класу нашої школи під час уроків англійської мови, де їм дали завдання створити комікс з використанням сайту www.pixton.com. Уроку відбувалися  під час карантину.

Єдина вимога, яку висунув учитель англійської мови, пан Зигерт, полягала в тому, що кінцевий продукт повинен бути присвячений екологічним проблемам, які  обговорювали на уроці. Вчитель  наслідував кілька цілей  – не лише застосувати  можливості Інтернету для навчання сучасній іноземній мові, а ще й заохотити практику мови, допомогти студентам відчути її творчу складову. Інтерактивний вебсайт вимагав лише короткого 5-хвилинного знайомства, і відповідно швидко були отримані перші результати, які ви маєте нагоду бачити:

Данило О. – «Пригоди П’яної медузи».

Комікс переносить читача в подорож на кораблі та пояснює, чому кити перебувають під загрозою вимирання.

Кай Х. – «Передбачувані наслідки»

Комікс показує майбутнє антиутопії як результат розвитку подій після промислової революції.

Валерія Б. – «Екологічні проблеми».

У коміксі показано, як підлітка освічують про проблеми та наслідки його вчинків.