Логотип

Deutsch Plus

16.10.2020

Програма Deutsch Plus та її виникнення

Deutsch Plus – це нова назва того, що вже довгий час існує в DSK.

У минулі шкільні роки ми допомагали нашим учням у вивченні німецької мови за допомогою DaF (німецька як іноземна мова) або DeFö (допоміжні уроки з німецької мови) або DfU (тематичні уроки з німецької мови), коли рівень володіння німецькою не зовсім відповідав шкільній програмі.

Ці уроки не припинили своє існування, а навпаки. Починаючи з цього навчального року ми запропонували ще більш інтенсивний курс для ваших дітей, який об’єднує в собі все необхідне для навчання.

Ми різко збільшили кількість допоміжних занять з німецької, щоб наші нові учні або ті, хто має потребу, також змогли ефективно працювати на уроках за розкладом.

Зрештою, через кілька років учні мають скласти німецьки випускний іспит Abitur, де очікується володіння німецькою мовою на рівні носіїв. Як Німецька школа, ми, звичайно, зобов’язані зробити все, що в наших силах, аби гарантувати високий рівень знання німецької мови.

Саме ця програма зараз працює під внутрішньою назвою «Deutsch Plus». Цю значну структурну зміну слід відзначити новою назвою та новим логотипом.

Наш зміст залишається незмінним, але ми хотіли б набагато більше зосередитись на цьому важливому аспекті нашої шкільної роботи.

Детально про програму  »»»