Логотип

Іспити DSD-I успішно складено!

25.09.2020

15 вересня відбулися усні іспити на отримання сертифікату з німецької мови (DSD). Наші п’ятеро учнів показали дуже гарний результат завдяки своєму рівню володіння німецької мови.

Ми, як екзаменаційна комісія, насолодились цим днем ​​і багато чому навчились. Ми почули доповіді про бальні танці, баскетбол, творчість Еріха Кестнера, альтернативну музику та Леонардо да Вінчі. Ми хотіли б, скориставшись нагодою, ще раз подякувати учнями за чудові доповіді та привітати всіх із досягненням рівня В1.

Ви можете пишатися собою!

Сабіне Шрамм, Фабіан фон Райнсперг, вчителя «Німецько-української школи у м. Києві»

 

Що таке В1? Рівень володіння мовою (у нашому випадку В1), який визначається відповідно до критеріїв Загальноєвропейської системи оцінювання (GER). Цей стандарт було розроблено наприкінці 1990-х років і в 2001 році рекомендовано Радою Європейського Союзу для оцінювання рівня володіння іноземними мовами. Хоча це лише рекомендації, багато інститутів та підручників орієнтуються на цей стандарт.

Існують наступні рівні володіння іноземною мовою:

A1 „Breakthrough“ – перші кроки у вивченні іноземної мови.

A2 „Elementary“ – можливість коротко виражати свої думки з певних тем.

B1 “Intermediate” – можливість коротко, але чітко і зрозуміло виражати свої думки з приводу більшості тем.

B2 “Vantage” – можливість детально висловлюватись з більшості тем.

C1 “Advanced” – можливість використовувати мову у всіх сферах свого життя.

C2 “Mastery” – рівень носія мови.

 

Детальну інформацію щодо Загальноєвропейської системи оцінювання Ви знайдете за посиланням: http://www.goethe.de/z/50/commeuro/deindex.htm