• Абітур в Києві

06.07.2020

У п’ятницю, 3 липня 2020 року, у резиденції німецького посла пані Анки Фельдхузен відбулося невелике святкування. Приводом став абітур 2020. Троє випускників DSK отримали абітур. У своїх промовах пані посол Фельдхузен та директор школи пан Мібс розповіли про шкільний шлях випускників, який дуже тісно пов’язан з розвитком Німецької школи в Києві. Одна з випускниць навчалась в Німецькій школі з 1 класу.

Цьогорічний абітур – лише другий, який школа приймає як іноземний іспит від землі Саксонія. Особливістю іспиту цього року було те, що школярі не могли поїхати до Саксонії через кризу корона-вірусу. Саме тому було дозволено провести письмові іспити в приміщеннях посольства Німеччини, а усні іспити в Німецькій школі у місті Київ за допомогою відео-трансляції. Так відбувся перший іспит на абітур за регламентом федеральної землі Саксонія, але в Києві.

Ми щиро дякуємо вчителям за їх успішну та віддану роботу та вітаємо учнів!