• Анонс та запрошення: IQES онлайн навчання

17.06.2020

Любі учні, шановні батьки, шановні колеги DSK.

ЩО?

Зараз ми перебуваємо на 15 тижні онлайн – навчання. Більшість учнів відвідали протягом цього часу 500 або більше уроків.

… кожен учень!

ЧОМУ?

Це досить багато. Ми більше не можемо називати онлайн навчання тимчасовим випадком. Ось чому важливо зробити підсумок та короткий огляд проведеної роботи за 15 тижнів у незвичайному режимі.

КОЛИ?

Опитування серед учнів, батьків та колег DSK розпочнеться у понеділок, 22 червня.

ЯК?

Опитування буде проведено в Інтернеті:

в електронному листі буде посилання безпосередньо до опитування.

Також буде додано переклад у форматі PDF. Опитування буде анонімним, тому ми не зможемо зрозуміти, від кого конкретно надходять відповіді. Щоб це опитування мало сенс і було ефективним, кожен голос має значення.

Тому я закликаю всіх розповсюджувати цю інформацію між собою, оскільки не всі мають змогу слідкувати за нами в соціальних мережах.

Отже: Будь ласка, розповсюджуйте цю інформацію і перш за все:

Беріть участь!

Всього найкращого та заздалегідь дякуємо за Вашу участь.

З повагою,

Ваша команда з оцінювання DSK.