• Справжнім професіоналам

28.05.2020

Учні та батьки нашої школи зробили  флешмоб на підтримку вчителів. А родина Бідних написала листа, в якому висловлює все те, що прагнули сказати учні.

Дякуємо вам, любі вчителі!

Шановні вчителі! Ми хочемо від щирого серця подякувати Вам за неймовірні зусилля та пристрасну працю! Онлайн-уроки, організовані Вами, були справжнім викликом, але Ви чудово з ним справилися! Всі ми розуміємо, скільки перешкод стояло на цьому шляху, але Ви завжди були готові з розумінням віднестись до будь-яких проблем і вирішити їх. Ваша мудрість, добродушність, досвід, творчість та вміння мотивувати сприяють усьому навчальному процесу та підтримують шкільну сім’ю! Ви справжні професіонали у своїй галузі! І за це ми хочемо висловити велику подяку!

Ми сподіваємось, що важкі часи скоро закінчяться і чекаємо нашої зустрічі!

З повагою,
    сім’я Бідних.