• Наші загальні рекомендації для сімей

Шановні батьки!

Ми щиро раді вітати всіх Вас після Великодніх свят знову на заняттях в дистанційному форматі в Німецькій школі м. Києва!

У середній та старшій школі ми встановили такий час проведення занять у сервісі Zoom, що точно відповідає діючому розкладу уроків. Нам важливо, щоб учні розуміли чітку структуру занять і, таким чином, також мали регулярний розпорядок дня, наскільки це можливо. У початковій школі це не так просто зробити через більші групи за кількістю учнів, а тому всі класи розробили новий чіткий план занять у сервісі Zoom.

Найближчим часом ми будемо ще проводити заняття у дистанційному форматі, доки не будуть скасовані обмежуючі заходи, а школа, як заклад освіти, може поступово втратити свою структуру. Ось чому ми маємо пам’ятати про важливість структури та планування.

Наші загальні рекомендації для сімей:

Створіть розпорядок дня

• Дотримуйтеся чіткого часу підйому
    • Проводьте конкретний період часу за заняттями у дистанційному форматі
    • Визначте час, необхідний для виконання завдань, а також використовуйте додаткові ресурси для навчання
    • Облаштуйте робочі місця для всіх, включаючи дітей
    • Робіть перерви

Домовтеся про конкретний час використання ЗМІ

• Не збільшуйте надмірно обсяг навчання
    • Не замінюйте основне шкільне навчання додатковими освітніми ресурсами
    • Встановіть обмеження ігор, що викликають звикання (використовуються як винагорода)

Плануйте загальні «основні моменти»