• З Великоднем!

12.04.2020

Шановна шкільна громадо!

Великдень цього року відрізняється тим, що світ став іншим!

Ми звикли в цей час бути  поруч із родинами та друзями і відзначати найважливіше християнське свято. Під час Великодніх канікул ми,зазвичай, їдемо в гості до батьків, бабусь і дідусів або ж відпочивати.

У даний час не можемо зробити цього. У нас немає можливості зустрітися з бабусями і дідусями, обійняти, поцілувати їх, навіть потиснути руку. Це засмучує, але ми впораємося, і настане час, коли все це закінчиться. Наостанок маленька порада: можливо, Ви разом із дітьми будете вести карантинний щоденник, у якому вони записуватимуть, як проходить карантин, власні почуття, усе пережите під час дистанційного навчання та в сім’ї. Це унікальна можливість мати в майбутньому невеликий, дуже особистий документ про цей період часу. Через декілька років Ви та Ваші діти ще раз перечитаєте власний невеликий щоденник зовсім з іншої точки зору та згадаєте про ці складні часи.

Я зичу усім Вам здоров’я та благословенного Великодня!

З повагою,

Геральд Мібс