• З веселощами та іграми через карантин у Дитячому клубі повного дня.

Шановні родини DSK, читачі,

коронавірус впливає зара на наше життя. Торгові центри, дитячі майданчики, школи та дитячі садки закриті на деякий час,  залишаться такими ще кілька тижнів.

Тому команда KiTa подумала: «Якщо дітям заборонено відвідувати дитячий клуб, ми можемо перенести дитячий клуб до дітей».

Звичайно, ми не можемо пересувати будинки ;). Але: за допомогою регулярних тижневих планів робіт, які наші батьки та діти отримують електронною поштою, ми можемо внести частинку німецької мови та культури в дитячу кімнату та вітальню.

Наші заняття наповнені розповідями, пальчиковими іграми, віршами, піснями, рухливими іграми та пропозиціями для майстрування.

Для того, щоб підтримати дітей та батьків ще більше на мовному рівні, ми використовуємо Zoom як середовище для навчальних занять в Інтернеті. Тричі на тиждень діти можуть взяти участь в онлайн-занятті та навчитися чомусь із нашими вчителями з різних тем та при цьому бути творчими.

На онлайн – дошці на  Padlet батьки викладають творчі роботи своїх дітей.