• Карнавал 2020

26.02.2020

13 лютого у щасливу годину 11:11 розмірений перебіг уроків Німецької школи в м.Києві було перервано веселою музикою. Діти бігали від дверей до дверей класів і зі щасливими обличчями оголошували: «Карнавал! Карнавал прийшов! Закінчуємо навчання! »

Ніхто не протестував проти такого «зриву» уроків: лютневий Карнавал — традиційне свято, яке відзначають в Німеччині щороку. У перший день Карнавалу мер передає ключі від міста рядженим, як символ того, що в найближчий тиждень місто належить святу. Веселими танцями та потіхами городяни проганяють дух зими, аби скоріше прийшли тепло та цвітіння весни.

Директор школи пан Геральд Мібс, наслідуючи багатовікову традицію, передав учням символічний ключ, віддаючи в розпорядження маленьких городян школу на найближчий час. І в нашому невеликому містечку почалися веселощі. З танцями, грою на барабанах, художнім свистом. Діти робили татуювання (тимчасові!), змагалися в спритності, силі та звичайно ж в яскравості своїх костюмів!