• Золотий гусак

19.02.2020

Напередодні канікул учасники театрального гуртка Німецької школи Києва, учні 1-4 класів, показали веселий спектакль «Золотий гусак», за казкою Братів Грімм.

Батьки, вчителі та, звичайно ж, самі учні школи від душі посміялися над добрим та веселим сюжетом невдалого молодшого сина, якому вдалося розсмішити саму принцесу, а потім виконати всі непрості завдання його батьків. Та одружитися з принцесою! А все тому, що він був доброю та жалісливою людиною, ділився всім, що у нього було, з нужденними.

Завдяки своєму доброму серцю, Дурень отримав підтримку старого-чарівника, успадковував все королівство і довгий час жив зі своєю дружиною в достатку та злагоді.

Дякуємо фрау Бьянці Штойер, яка виступила режисером та постановником вистави, а також всій трупі театрального гуртка молодшої школи за професійну роботу, добре та веселий настрій!