• Інформація щодо переїзду середньої та старшої школи у нове приміщення

Шановні батьки та усі члени шкільної громади!

З понеділка, 17.02.2020 до неділі, 23.02.2020 у нашій школі триватимуть зимові канікули.

Після канікул учні середньої та старшої школи переїдуть до будівлі по вул. Новомостицька, 2 і навчатимуться там.

Це наступний вагомий крок у розвитку нашої молодої школи. Після майже 10 років, проведених у приміщенні школи № 243, де і надалі залишаються учні початкової школи, які тепер матимуть набагато більше простору, ми отримали в користування нову будівлю. В ремонт та облаштування аудиторій за новими педагогіко-технологічними стандартами було багато інвестовано.

Я хочу висловити вдячність далекоглядним членам Правління школи, які взяли на себе відповідальність і облаштували нове, дуже гарне робоче місце для наших учнів, вчителів, вихователів і адміністрації!

В четвер та п’ятницю ми з колегами, а також з учнями пакуватимемо речі, які будуть необхідні нам у новому приміщенні, а під час канікул професійні кур’єри організують переїзд і вже з 24.02.2020 учні середньої та старшої школи зможуть розпочати навчання у будівлі по вул. Новомостицька, 2.

З найкращими побажаннями

Геральд Мібс