• Різдвяне свято в Німецькій школі Києва

25.12.2019

Це свято було не класичним та сентиментальним, як зазвичай проходить Різдво — ні! У святково прикрашеній актовій залі української школи вдень 17 грудня на всіх гостей чекало багато сюрпризів. Атмосфера коливалася від серйозної до смішної, подія “тримала увагу глядачів” від початку до кінця. Різдвяна програма була чудово спланована (тут велика подяка пані Ферхьофен) і пройшла як годинник: ніхто не нудьгував і навіть найменші учні “трималися до кінця”. Дійсно вражає те, що всі учні взяли участь у концерті — хтось брав активну участь на сцені, а хтось за її лаштунками (так 9-й клас був відповідальний за логістику та обладнання). Всі діти вразили тим, наскільки добре вони володіють німецькою (або англійською, як 8 клас). Учні 11-го класу були відмінними ведучими трьома мовами. На святковій сцені співали (учні початкової школи, з 5-го та 7-го класів), робили короткі вистави (з 4-го та 10-го класів), танцювали (з 2-го та 3-го класів, а також двоє професійних танцюристів з 10-го класу). Також на всіх присутніх очікувало відео з привітаннями з усього світу від колишніх учнів, викладачів та колишнього директора — чудова ідея 12 класу! Святкування завершилося виступом пана Мібса, в якому він подякував усім членам шкільної родини та привітав усіх з Різдвом та Новим Роком.

Наприкінці заходу чарівну атмосферу створив парад вогнів від початкової школи та барбекю на шкільному подвір’ї з глінтвейном, дитячим пуншем та хлібом на паличці. Велика подяка всім, хто був причетний до цієї події!