• Різдво у картонній коробці

16.12.2019

Різдво – це перш за все, свято любові, тому нашим завданням є не лише дбати про свої власні потреби, а й не забувати про інших людей. Тож цьогоріч, це вже втрєтє ми долучаємось до благодійної акції «Різдво у картоннній коробці», щоб пам’ятати, що є люди, котрим не так добре, як нам. Сім’ї, котріі бажали долучитись до цього заходу та подбати про діток у дитячому будинку «Вітрила надії», що у Слов’янську, подарувати їм частинку свого піклування, проявити любов, – приходили до «Кіта» деякий час з подарунками. Вони були підготовлені вдома батьками та дітками. Нещодавно, коли останні пакуночки було принесено та запаковано, найстарші діти – дошкільнята допомагали нести геть усі пакуночки до пошти. Після приходу на пошту, все іще раз гарно перевірили та надіслали до Слов’янську.

На нашу думку це чудово, що  цього року знову така велика кількість батьків та дітей змогло долучитись до цього заходу! З трепетом запаковували, а перед тим уважно підібрані подаруночки. Щиро дякуємо усім дорослим та дітям, котрі взяли участь у нашій спільній акції! Віримо, що Діти з дитячого будинку почуваються щасливими та проведуть веселі різдвяні свята.