• День читання вголос у німецькому клубі «Кіта»

19.11.2019

У рамках традиційного Дня читання вголос, котрий проводиться у всіх землях Німеччини щороку 15.11.2019, німецький дитячий клуб «Кіта» також долучився до цього заходу. Читання сприяє розвитку мовлення, пробуджує уяву та уможливлює подорожі до іншої реальності. Саме тому ми і прагнемо долучити дітей до читання якомога раніше! Завдяки такому заходу ми наголошуємо на важливості читання і, таким чином, збільшуємо коло книголюбів.

У затишній атмосфері четверо активних татусів згодились на нашу пропозицію та читали дітям цікаві казки та захопливі історії. По завершенню читання, всі поновлювали енергію смачним печивом з чаєм. Щиро дякуємо татам, що відгукнулися взяти участь за їхню таку важливу допомогу!

Додамо також, що всі охочі почитати діткам, з великою радістю будуть прийняті у наших всіх групах не лише в цей особливий день, а й у будь-який інший, протягом усього навчального року. Звертайтесь, будь ласка, до пані Луст.