• Танцювально-творчий семінар

30.09.2019

25.09.2019 в нашому дитячому клубі відбувся танцювально-творчий семінар для бітьків та діточок віком від 1.5 до 2.5 років. Заняття проводила професорка та викладачка з танців, Біруте Баневіцюте. Її супроводжувала Ірина Запольська, котра є засновницею “першої вистави” для діточок віком від 0 до 3 років.

Діти отримували різноманітні імпульси (здійснювались довільні рухи, пропонувались м‘ячі, обручі, стрічки) та могли проявляти свої реакції, як хотіли. Семінар мав частковий музичний супровід і протягом заняття не користувались мовою. Для викладачки, Біруте Баневіцюте, важливо дати дітям різноманітні ідеї для самовираження, при цьому, не змушуючи їх ні до чого. Діти можуть самі вирішити чи бажають вони брати участь у пропозиціях і в якій формі. Ці дії спрямовані на те, щоб батьки усвідомлено ставились з повагою до своїх дітей, не відбирали у них можливість вибору. Одразу за танцювально-творчим заняттям відбулося спілкування з батьками, де Біруте Баневіцюте детально пояснювала, по-одному, свої підходи. Ми дякуємо Біруте Баневіцюте та Ірині Запольській за чудовий та важливий семінар для дітей та їх батьків, з якого кожен міг багато чому навчитися.