• Проєкт «Кіномузика»

20.06.2019

Під час проєктного тижня учні DSK працювали над цікавою темою «Кіномузика» під керівництвом вчителя музики Норберта Кратта. Учні обговорювали, що таке ефект фільму для музики, який тип музики та інструменти використовуються для спеціальних сцен, наприклад, коли з’являється головний герой тощо. Вийшло справжнє занурення у таємниці створення звукової доріжки кінематографії.

Кожен з учнів обрав фільм, про який він підготував проєкт: це мала бути розповідь про музику і її композитора та про те, як перекладали тексти пісень, який був оркестр і чим він відомий. А також — який взагалі тип та стиль музики використовувався. Учні самостійно обирали фокус у своєму проєкті. Тому результати були дуже цікаві й різноманітні.

До речі, наш вчитель музики Норберт Кратт взагалі-то є й вчителем математики. Так, у DSK талановиті не лише учні, а й вчителі!