• Інтерв’ю з паном Клевенцом паном Шрайнером.

25.05.2019

Про інтерв’ю з директором школи Норбертом Клевенцом та керівником середньої школи Штефаном Шрайнером.

Група школярів, яка займалась документуванням нашого Проектного тижня, провели інтерв’ю з директором школи Норбертом Клевенцом та координатором з природничих наук Штефаном Шрайнером.
    З відповідей було зрозуміло, що не тільки учням, але й вчителям подобається те, що ми робимо під час проектного тижня. А деяка інформація була і взагалі новою!
    Вчителя робили все можливе для того, щоб проектний тиждень пройшов цікаво. Наприкінці тижня директор школи Норберт Клевенц сподівається побачити багато цікавих проектів.
    Норберт Клевенц вважає, що учні та учениці найбільш охоче працюють із сучасними технологіями. Саме тому проектний тиждень спрямовано, перш за все, на роботу з дронами, роботизацію, лего та сучасне перероблення відходів.

Текст: Ілан Кіяшев