• Ми відвідали компанію Bosch

21.05.2019

У вівторок 21.05.2019 року учні 7–10 класів відвідали філіал компанії Bosch у Києві. Супроводжували їх вчителі Марко Наполітано, Штефан Шрайнер і Германн Дембовскі.

У компанії Bosch нас об’єднали у маленькі групи, а потім на чотирьох «станціях» пояснили, що виробляють у Bosch та як працюють їхні прилади.

1. Системи охорони.

На цьому етапі нам представили різні види камер спостереження. Ми могли не тільки почути, але й побачити, як вони функціонують.

1. Майстрування.

Учні зробили справжній блокнот з частин деревини, на якому різними кольорами написали логотип DSK.

1. Відходи.

Наша шкільна група побачила, з чого складається пластик і як його позбутись, не зашкоджуючи навколишньому середовищу.

1. Електроприлади.

Школярі почули та побачили, як функціонує котел і як його зроблено. Дуже сподобалось, що можна було торкатись справжнього котла!

Текст: Ілан Кіяшев