• У зоопарку «12 місяців»

25.04.2019

9 квітня 2019 р. учні початкової школи вирушили у цікаву подорож до зоопарку «12 місяців». Ми поїхали чотирма автобусами і вже за 40 хвилин були на місці. Подорож вийшла чудова — краєвиди захоплюючі, до того ж, ми побачили багато лелек, які у цю пору року мостять свої гнізда.

У зоопарку нас об’єднали у дві групи, кожну з яких чекав свій екскурсовод. Під час екскурсії ми дізналися багато цікавого про тварин. І дуже раділи тому факту, що носоріг одного віку з учнями другого класу. Але найбільшу увагу привернули до себе хижі тварини! Тигри, леви та пантери задоволено грілись на сонці, а ведмідь смакував яблука, які йому принесли наші учні. У будиночку для мавп діти та мавпочки дражнили один одного, демонструючи свої таланти.

Наприкінці всі отримали велику порцію морозива. Задоволені та трохи стомлені сіли в автобуси, щоб повернутися до школи.