До «Кіти» завітав Великодній Зайчик

19.04.2019

Вже від ранку усі дітки очікували появи Великоднього Зайчика (за німецькою традицією він ховає розмальовані яєчка (крашанки) в саду, також він приносить невеличкі гостинці;. Але спершу, з самого ранку, ми познаходили традиційні великодні яєчка у нас в саду та з великим задоволенням з’їли їх на другому сніданку. Одразу ж за сніданням розпочали роботу святкові тематичні станції, де діти могли пограти у веселі ігри, змайструвати диво-квітку або великоднє яєчко та подивились цікаву історію у камішібай-театрі про завдання великоднього зайця. Потому, дошкільнятка допомогли прикрасити власноруч змайстроване дітьми та педагогами весняне дерево, а всі діти підготували власноруч виготовлені великодні кошички, ми рушили до нашої зали. Ось там ми й зустріли Зайчика, він співав, танцював та веселився з нами. Діти довго співали весняні та великодні пісні і тепер були дуже щасливі співати до Великоднього зайчика. Після прощання з зайчиком, дітки повернулись до своїх груп та були дуже здивовані тим, що гість приготував для кожного шоколад і домашнє печиво в його кошичок. Для всіх це була барвисте та вдале свято!