• У KiTa готуються до Великодня

12.04.2019

От і настав час, коли приходить до нас світле свято Великодня, і всі дітки та працівники KiTa радіють.

Передусім у природі прокидається нове життя, квітнуть першоцвіти, теплішає, швидко підростає травичка та молоді листочки, а діти, нарешті, можуть насолодитися першими теплими сонячними промінцями. Отож ми бачимо, що традиційно так виходить: весна та Пасха — назавжди пов’язані між собою, а діти усіма п’ятьма чуттями досліджують цей зв’язок.

У нашому дитячому клубі дітки разом із вихователями по-особливому готуються до Великодня. І природа у цих приготуваннях відіграє важливу роль!

Діти посадили зернятка в землю і щодня спостерігали, як проростає «пасхальна зелень». Дуже важливим був у цій справі догляд — і вони активно долучались. Дошкільнятам було доручено самостійно поливати травичку, таким чином доглядаючи за нею, менші ж поливали разом із вихователем. А у групі «Сонечко», крім травички, посадили у горщики картоплю та кукурудзу.

Сповнені радістю, дітки та увесь КіТа-колектив чекають на Пасхального Зайчика, який завітає до нас у першій половині дня у понеділок, 15.04.2019 року.