• Ми святкуємо Карнавал

11.03.2019

Вже зранку 5 березня у нас панувала весела метушня. Перш за все дітки переодягались та готуватись до ігор у своїх чудових костюмах. За німецькою традицією святкування Карнавалу, до сніданку було випечено берлінери — невеличкі начинені пончики. На ранковому колі кожна група дивувалась та раділа гарним та оригінальним костюмам, в які були вбрані діти та дорослі.

Трішки згодом почалось і загальне святкування у великому залі. Ми танцювали, співали та грались у веселі ігри, таким чином намагаючись налякати зиму та прогнати її. За піснями, «У мене є знайомий ковбой», карнавальними загадками та веселим полонезом час пролетів непомітно, а для всіх свято лишило гарні враження. Несподіванкою та радістю були для дітей шоколадні солодощі, які вони збирали під час святкування:)