Німецька Масляна

11.03.2019

Німецька Масляна або карнавал – надзвичайно яскраве свято, яке кожного року починається за сім тижнів до Пасхи і його святкують протягом багатьох днів. У Кельні та поблизу міста це свято називають Карнавал, а в інших містах Німеччини – Масляна. Німецька Масляна співпадає з початком посту перед Пасхою. „Carne vale“ з латинської  перекладається як «прощавай м’ясо».  Під час посту католикам заборонено вживати м’ясо та алкоголь.

Це ще одна з причин, чому дорослі хочуть насолодитись їжею та напоями перед постом.

У Німецькій школі Києва ми дотримуємось традиції святкування Карнавалу. В цьому році учні та учениці початкової ланки прийшли до школи 5 березня у карнавальних костюмах, а на перерві смакували традиційними пончиками з повидлом «Берлінер». Всі діти були щасливі та раділи святу!