• День народження Дитячого клубу КіТа

06.02.2019

1.02.2019 року Дитячому клубу КіТа виповнилося 11 років! Цю подію ми разом з дітками та працівниками весело відзначили. Свято розпочалось у великому залі з рухливих та гучних ігор і вітальних пісень. Кожна дитина, готуючись до Дня народження, зліпила разок з 11 намистинок, який цього дня всі з великим задоволенням носили.

Гарною несподіванкою для дітей була анімаційна програма, що стала справжнім сюрпризом, з клоунами, що були в костюмах зебри, пінгвіна та лева. Вони презентували діткам фокуси, чарівні трюки та циркове мистецтво. Це було гарне свято для всіх!

На завершення святкової програми дітки пригощались спеченими нашим чудовим батьківським комітетом святковими смачними пирогами. Дуже дякуємо всім батькам, які долучились!