• Різдво у картонній коробці

14.12.2018

Другий рік поспіль батьки та діти нашого Дитячого клубу беруть участь у акції «Різдво у картонній коробці», готуючи маленькі подарунки для дітей з дитячого  будинку «Вітрила надії», що у Слов’янську. Разом з нашими дошкільнятами ми повезли подарунки на пошту і віддали у відділ відправки цей велетенський пакунок.

Ми вважаємо, що дуже важливим є з раннього віку навчати дітей піклуватися про тих людей, яким з різних причин не так добре живеться, але яким ми своїми добрими вчинками можемо допомогти. Багато батьків зі своїми дітками підтримали нашу доброчинну акцію «Різдво у картонній коробці» та підготували подарунки для тих дітей, якими опікується дитячий будинок на Сході України. Ми дуже раді, що так багато сімей відгукнулось та долучилось до шляхетної справи; старанно і з любов’ю підібрали подарунки. Щиро дякуємо усім тим, хто підтримав цей проєкт!