• Свято ліхтариків

14.11.2018

Традиційно 11 листопада в Німеччині відзначають Свято світла, Свято ліхтариків. У цей час згадують про Святого Мартіна, котрий допомагав усім бідним та нужденним. Одного холодного листопадового дня він розірвав свій плащ навпіл і поділився з нужденним. Для того, щоб не забувати про цього святого, його постійну готовність допомогати людям та безкорисну доброту, ми відсвяткували 8 листопада Свято ліхтариків.

Ми старанно готувалися до цього дня: розповідали дітлахам історію про святого Мартіна, говорили з ними про те, як важливо ділитись, вивчали святкові пісні, а також батьки разом зі своїми дітками змайстрували для себе ліхтарик. Нарешті, ми всі разом зібрались з ліхтариками, аби осяяти ними цей темний вечір. Співаючи, діти та батьки обійшли навколо будівлі КіТа, а супроводжувала урочисту ходу духова капела. Опісля святкової ходи, дітки отримали випеченого солодкого чоловічка, якого потрібно було не лише з’їсти. Головна умова — поділитись цією випічкою з кимось (батьки, друзі). Музика, ліхтарики, що сяють, багаття, на якому діти могли підсмажити свій хлібець на паличці, — все це створило чарівну атмосферу!